Kontakt information

Har du frågor eller funderingar angående arbete på hög höjd, utbildningar eller utrustningsfrågor så tveka inte att kontakta oss

Go to topic

Kontakta oss

VINDKRAFT

Tel: 031-3307500
E-mail: [email protected]

UTBILDNING/UTRUSTNING

Tel: 010-1024800
E-mail: [email protected]

Letar du jobb?

Vi är alltid på jakt efter duktiga hantverkare som vill ta sitt arbete till högre höjder.

Tel:
08-7969210
E-mail:
[email protected]

Läs mer

Våra Kontor

Solna Stockholm

Huvudkontor

Storgatan 27,
171 63 Solna
Tel: 08-796 9210

E-mail: [email protected]

Östersund

Tysjövägen 6, Port 5
831 52 Östersund
Tel: 063-101063
E-mail: [email protected]

Göteborg

Rope Access Sverige AB

Ringögatan 11
417 07 Göteborg
Tel: 031-33 075 00
E-mail: [email protected]

Medarbetare

Martin Sjöblom

Chief Commercial officer
Tel:
070-6219529
E-mail:
martin@ropeaccess.se

Lars Kårlin

Chief Operating Officer
Tel:
072-5431784
E-mail:
lars@ropeaccess.se
Anna Sturesson

Anna Sturesson

Project Coordinator
Tel:
070-2049021
E-mail:
anna@ropeaccess.se
Rickard Fornander

Rickard Fornander

Project Manager
Tel:
073-4320839
E-mail:
rickard.fornander@ropeaccess.se

Fredrik Andersson

Project Manager
Tel:
070-8321867 
E-mail:
fredrik.andersson@ropeaccess.se

Tobias Wange

Material Manager
Tel:
073-0455012
E-mail:
tobia.wange@ropeaccess.se

Sofia Landeiro

Sales Specialist
Tel:
070-205 92 96
E-mail:
sofia@ropeaccess.se

Anette Söderman

Financial manager
Tel:
076-0174990
E-mail:
anette@ropeaccess.se

Niklas Andersson

Chief Executive Officer
Tel:
073-5122463
E-mail:
niklas@ropeaccess.se

Vill du veta mer?

KONTAKTINFORMATION

    Fyll i formuläret så återkommer vi till dig inom någon arbetsdag.