Kontakt information

Har frågor eller funderingar angående arbete på hög höjd, utbildningar eller utrustningsfrågor så tveka inte att kontakta oss

Go to topic

Kontakta oss

ENTREPRENAD

Tel: 08-7969210
E-mail: [email protected]

UTBILDNING/UTRUSTNING

Tel: 010-1024800
E-mail: [email protected]

Letar du jobb?

Vi är alltid på jakt efter duktiga hantverkare som vill ta sitt arbete till högre höjder.

Tel:
08-7969210
E-mail:
[email protected]

Läs mer

Våra Kontor

Solna Stockholm

Huvudkontor

Storgatan 27,
171 63 Solna
Tel: 08-796 9210

E-mail: [email protected]

Helsingborg

Huvudkontor Utbildning

Vasatorpsvägen 1G
254 57 Helsingborg
Tel: 010 - 102 48 00
E-mail: [email protected]

Östersund

Tysjövägen 6, Port 5
831 52 Östersund
Tel: 063-101063
E-mail: [email protected]

Göteborg

Rope Access Sverige AB

Ringögatan 11
417 07 Göteborg
Tel: 031-33 075 00
E-mail: [email protected]

Medarbetare

Per Forsberg

Arbetsmiljöingenjör
Tel:
073-5030935
E-mail:
Per@ropeaccess.se

Martin Sjöblom

Försäljningschef Vindkraft
Tel:
070-6219529
E-mail:
martin@ropeaccess.se

Lars Kårlin

Operativ Chef Vindkraft
Tel:
072-5431784
E-mail:
lars@ropeaccess.se

Anna Sturesson

Projektledare, Vindkraft
Tel:
070-2049021
E-mail:
anna@ropeaccess.se

David Hellner-Andersson

Teknisk Projektledare
Tel:
070-1423362
E-mail:
david.hellner.andersson@ropeaccess.se

Magnus Aili

Materialansvarig
Tel:
073-0455012
E-mail:
magnus.aili@ropeaccess.se

Joakim Fernulv

Utbildningschef
Tel:
076-1642709
E-mail:
joakim@ropeaccess.se

Liz Ståhlberg

Utbildningssamordnare
Tel:
010-102 48 00
E-mail:
liz@ropeaccess.se

Sofia Landeiro

Specialistsäljare Utbildning
Tel:
070-205 92 96
E-mail:
sofia@ropeaccess.se

Anette Söderman

Ekonomichef
Tel:
076-0174990
E-mail:
anette@ropeaccess.se

Petter Gellerstam

Affärsutvecklare
Tel:
070-8201400
E-mail:
petter@ropeaccess.se

Niklas Andersson

VD
Tel:
0735122463
E-mail:
niklas@ropeaccess.se

Stina Fries

IT Samordnare
Tel:
0700904036
E-mail:
stina@ropeaccess.se

Vill du veta mer?

KONTAKTINFORMATION

    Fyll i formuläret så återkommer vi till dig inom någon arbetsdag.