Kontakt information

Oavsett om du har frågor eller funderingar angående entreprenad, arbete på höjd, utbildningar eller utrustningsfrågor så tveka inte att kontakta oss.

Go to topic
img34 img34-mob

Kontakta oss

ENTREPRENAD

Tel: 08-7969210
E-mail: [email protected]

UTBILDNING/UTRUSTNING

Tel: 010-1024800
E-mail: [email protected]

img29-419x274 img34-mob

Letar du jobb?

Vi är alltid på jakt efter duktiga hantverkare som vill ta sitt arbete till högre höjder.

Tel:
08-7969210
E-mail:
[email protected]

Läs mer

Våra Kontor

Solna Stockholm

Huvudkontor

Storgatan 27,
171 63 Solna
Tel: 08-796 9210

E-mail: [email protected]

Malmö

Huvudkontor Utbildning

Adelgatan 21,
211 22 Malmö
Tel: 010 - 102 48 00
E-mail: [email protected]

Östersund

Tysjövägen 6, Port 5
831 52 Östersund
Tel: 063-101063
E-mail: [email protected]

Göteborg

Ingela Gathenhielms gata 7u
42130 Västra Frölunda
Tel: 031-33 075 00
E-mail: [email protected]

Medarbetare

Jamshid-Lodhi

Jamshid Lodhi

Försäljningschef Bygg & Industri Öst
Tel:
073-9729000
E-mail:
jamshid@ropeaccess.se
Martin Peoples svartvit-9664(1)(1)

Martin Peoples

Försäljningschef Bygg & Industri Väst
Tel:
070-0904036
E-mail:
martin.peoples@ropeaccess.se
Adam isbister

Adam Isbister

Operativ chef Bygg & Industri
Tel:
076-0459004
E-mail:
adam@ropeaccess.se
Per-Forsberg

Per Forsberg

Arbetsmiljöingenjör
Tel:
073-5030935
E-mail:
Per@ropeaccess.se
MartinSjoblom

Martin Sjöblom

Försäljningschef Vindkraftverk
Tel:
070-6219529
E-mail:
martin@ropeaccess.se
jimfenn

Jim Fenn

Operativ chef Vindkraftverk
Tel:
070-6221862
E-mail:
jim@ropeaccess.se
pauli jensen photo

Pauli Jensen

Projektledare Vindkraftverk
Tel:
072-552 21 17
E-mail:
pauli@ropeaccess.se
jocke_team

Joakim Fernulv

Utbildningschef
Tel:
076-1642709
E-mail:
joakim@ropeaccess.se
liz

Liz Ståhlberg

Utbildningssamordnare
Tel:
076-1666817
E-mail:
liz@ropeaccess.se
jesper_team

Jesper Mars

Huvudinstruktör
Tel:
070-3797773
E-mail:
Jesper@ropeaccess.se
borje_team

Börje Johansson

Huvudinstruktör Norr
Tel:
070-3100124
E-mail:
borje@ropeaccess.se
AnetteSoderman

Anette Söderman

Ekonomichef
Tel:
076-0174990
E-mail:
anette@ropeaccess.se
Petter-Gellerstam

Petter Gellerstam

VD
Tel:
070-8201400
E-mail:
petter@ropeaccess.se

Vill du veta mer?

KONTAKTINFORMATION

Fyll i formuläret så återkommer vi till dig inom någon arbetsdag.